Svatba

Přípravy

Zaměřte se na celé své JÁ, a to na péčí o pleť, tělo, vlasy.

Rádi pomůžeme dosáhnout celkové krásy, abyste nejen vypadali skvěle, ale i se tak cítili.

Začněte si včas rezervovat schůzky v našem studiu. Připravte a rozjasněte své vlasy, nechte si odborně ošetřit Vaši pleť, relaxujte, dopřejte si masáž nechte se nalíčit a učesat na Váš svatební den.

Jedním z nejdůležitějších aspektů je, abyste se Vy sama cítila dobře a vypadala krásně.

NEZAPOMEŇTE SE USMÍVAT A UŽIJTE SI KAŽDÝ OKAMŽIK VAŠEHO KRÁSNÉHO DNE!

Nabízíme

Buďte jedinečná a okouzlující!

Svatební den

Obsahuje:

Můžete využít i výhodné balíčky pro nevěsty.

NEZAPOMEŇTE SE USMÍVAT A UŽIJTE SI KAŽDÝ OKAMŽIK VAŠEHO KRÁSNÉHO DNE!

Zkouška

Na zkoušku doporučujeme nevěstám, aby si s sebou přinesly vlasové ozdoby a doplňky (květy, korálky, perličky, peříčka, stuhy, korunku či závoj), které budou mít na sobě.

Pokud je to možné, také foto svých šatů pro naší lepší představu celkového looku. Za vlasové ozdoby, příčesy a podložky použité do účesu účtujeme vratnou zálohu 200 Kč.

Svatební líčení je pro mnoho žen úplně prvním setkáním s profesí vizážistky a je bohužel nevěstami často podceňováno. V případě, že je nevěsta ochotná investovat do svatebních šatů, účesu a doplňků nemalé částky, neměla by rozhodně zapomenout na dokonalý make-up z rukou profesionála. Svatební líčení nemá s denním líčením mnoho společného. Jedná se spíše o kombinaci společenského líčení a foto make-upu. Právě schopnost kvalitně nalíčit nevěstu pro fotky ze svatebního dne je pro mě stěžejní. Rozdíl mezi líčením pro fotky od někoho kdo nemá zkušenost s foto make-upem je značný. Proto doporučuji dát si s hledáním vizážistky pro svatební den „práci“, nenechat se ovlivnit například nízkou cenou za líčení (ani vysoká cena není mnohdy ukazatelem profesionality), ale dbát spíše na reference a doporučení. Vizážistka se totiž také stává důležitou součástí svatebního dne. Má za úkol najít nejvhodnější líčení nejen s ohledem na typ a styl nevěsty, ale celé svatby. Nevěsta si za vytvořeným make-upem musí tzv. stát, cítit se v něm přirozeně, ale také výjimečně. Přesně jak to k tomuto slavnostnímu dni patří. Proto je nutné absolovovat zkoušku, kde vyzkouší různé druhy líčení a kombinace barev, které budou ladit ke zvoleným šatům, účesu a kytici. Od její barvy a barevného tónu svatby se většinou celé líčení odvíjí. prodlužováním a zhušťováním řas.

Nezapomínáme ani na maminky nevěsty a ženicha, družičky, svědkyně, svědky a ostatní svatebčany. V případě zájmu je prosím nezapomeňte předem objednat.

Svatební balíčky

Duo dýchánek
Nevěsta + jeden svatebčan (svědek, maminka, drůžička, kamarádka…)

SLEVA 10 %

Párty dýchánek
Nevěsta + dvě a více svatebčanů (svědek, maminka, drůžička, kamarádka…)

SLEVA 15 %

Studio IN Jihlava © 2010–2023