facebook
instagram
Free WIFI
Lyoness
Lavazza

Líčení

Jaké podzimní líčení je in?

Kontrasty

Letošní podzimní líčení se přímo vyžívá v kontrastech. Jestliže chcete být in, namalujte si rty rudou nebo jinou tmavou barvou a oči jen přirozeně zvýrazněte tužkou nebo řasenkou. Můžete přidat i lehké odstíny, které příliš nevyniknou, ale jen jemně zvýrazní Váš pohled. Jestliže si ale raději líčíte oči, namalujte si je tmavými odstíny, tužkou i řasenkou a rty jen lehce přetřete rtěnkou nebo leskem. Stačí prostě jen pamatovat na to, že čím většího kontrastu docílíte, tím víc bude Vaše podzimní líčení in!

Výrazné barvy

Na rty i na oči volte výrazné barvy. Nebojte se sáhnout po rudé, fialové nebo tmavě šedé. I lak na nehty by měl být výrazný a v takové barvě, která ihned upoutá pozornost ostatních. Pokud se to hodí k Vašemu šatníku, můžete sáhnout i po zelené, modré nebo klasické červené barvě.

Odstíny fialové

Fialová je už dlouho „in“ barva. Letos na podzim tomu nebude jinak. Podzimní líčení si na odstínech fialové přímo zakládá. Vybírat můžete ze rtěnek, stínů i laků ve švestkové, lilkové, purpurové nebo vínové barvě.

Dekorativní kosmetika LAURENDOR (Stage Line)

Laurendor je španělská firma s více než 70 letou tradicí produkce kvalitní profesionální kosmetiky.

ARTDECO

Kosmetická značka Artdeco byla založena v roce 1985 v Německu, kde je dnes leadrem na trhu dekorativní kosmetiky.

Značku Artdeco, jejímž hlavním mottem je klást důraz na neustálý intenzivní a skutečný zájem o individuální přání a potřeby všech žen, ocení zejména náročnější a znalé zákaznice. Její produkty jsou totiž díky kombinaci nekompromisní kvality a rozumných cen skvělou alternativou k těm nejexkluzivnějším světovým značkám…

Rada pro každý den

Chcete být nalíčená bez vrstev make-upu?

Zvolte jednoduché, přesto velice slušivé, rychlé a hlavně přirozené líčení. Dokáže stejně dobře zakrýt vaše nedostatky a ukázat přednosti jako líčení, které trvá i hodiny.

Hlavní heslo je: jednoduše ale přesto kvalitně a efektivně. Nejdříve jako základ začněte vašim oblíbeným denním krémem, který bude sloužit jako podklad. Pečlivě nalinkujte oči, například nápaditě kombinujte dvě různé barvy linky, které se dokonale doplňují. Poté zvýrazněte a skvěle dokončete oči řasenkou a dejte pozor, aby byly řasy jen dokonale oddělené, prodloužené a zvýrazněné, ne slepené nebo se žmolky či příliš viditelnou vrstvou barvy.

Ke konci ještě vymodelujte tváře štětcem pomocí tvářenky a rty vymalujte, zvětšete a zvýrazněte leskem na rty. Stačí jen pár minut a budete se cítit skvěle.

lesklý třpytivý stín a prodloužené řasyvizážistka Zdeňka Palánová, líčení profesionální dekorativní kosmetikouNaše modelky a spolupráce s fotografem Jarkem Svobodou a svatebním salonem TaraNaše modelky a spolupráce s fotografem Jarkem Svobodou a svatebním salonem TaraNaše modelky a spolupráce s fotografem Jarkem Svobodou a svatebním salonem TaraNeodolatelné dlouhé řasyKrásné, dlouhé řasy za 15minut pro společenskou událost

 

Rychlý dotaz

STUDIO IN © 2010–2016  |  webmaster