facebook
instagram
Free WIFI
Lyoness
Lavazza

Akce

CASTING LOOK BELLA 2017

Jedno krásné pracovní odpoledne a příprava soutěžících na CASTING LOOK BELLA 2017 V CITY PARKU JIHLAVA.

CASTING LOOK BELLA 2017CASTING LOOK BELLA 2017CASTING LOOK BELLA 2017CASTING LOOK BELLA 2017CASTING LOOK BELLA 2017
hr

 

SVATEBNÍ LÍČENÍ

13. 5. 2017 se Zdeňka zúčasnila školení na téma SVATEBNÍ LÍČENÍ pod vedením velmi úspěšné vizážistky Evy Vodňanské, která pracuje pro módní časopisy, účastní se řady módních přehlídek a poskytuje své služby předním českým modelkám.

SVATEBNÍ LÍČENÍSVATEBNÍ LÍČENÍSVATEBNÍ LÍČENÍSVATEBNÍ LÍČENÍSVATEBNÍ LÍČENÍ
hr

 

STYLE BAR SERVICE

Zdenča absolvovala 7. 3. 2017 seminář pod vedením Davida Blatného a Honzy Zavadila v brněnském studiu Wella, který ji hodně obohatil o nové informace k její práci.

STYLE BAR SERVICESTYLE BAR SERVICESTYLE BAR SERVICESTYLE BAR SERVICESTYLE BAR SERVICE
hr

 

WORLD OF BEAUT & SPA 2016

Soutěž DESIGN LOOK LASHES 2016 v prodlužování a zahušťování řas byla opět nedílnou součástí programu veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA. A naše kosmetička Zdeňka Cemperová se zúčastnila… Během devadesáti minut musela Zdeňka zhotovit krásné řasy s přirozeným vzhledem, přičemž odborná porota (Anna Menzelová, Eva Kolářová, Pavel Bauer) hodnotila nejen jejich přirozenost, ale i techniku aplikace, správnou volbu řas, přesnost, tvarování oka a mnohá další kritéria.

WORLD OF BEAUT & SPA 2016WORLD OF BEAUT & SPA 2016WORLD OF BEAUT & SPA 2016WORLD OF BEAUT & SPA 2016WORLD OF BEAUT & SPA 2016
hr

 

DESIGN LOOK LASHES 2016

Zdeňka Cemperová se zúčastní 9. září 2016 soutěže v prodlužování řas.

DESIGN LOOK LASHES 2016 hr

 

Vystavovaly jsme na SVATEBNÍ SHOW na zámku v Třešti…

 

Vystavovaly jsme na SVATEBNÍ SHOW na zámku v Třešti… hr

 

10. 11. 2015

Zúčastnila jsem se nádherného semináře TREND STYLE 2015 pod vedením týmu z Welly a úspěšnou vizážistkou Clauií Marčekovou. Představili nám trendy současnosti jak účesové, tak i v líčení a celkovém stylu pro klienty 40+.

TREND STYLE 2015 TREND STYLE 2015 TREND STYLE 2015 TREND STYLE 2015 TREND STYLE 2015
hr

 

WORLD OF BEAUT & SPA 2015

Soutěž NATURAL LOOK LASHES 2015 v prodlužování a zahušťování řas byla opět nedílnou součástí programu veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA. A naše kosmetička Zdeňka Cemperová se zúčastnila…
Během devadesáti minut musela Zdeňka zhotovit krásné řasy s přirozeným vzhledem, přičemž odborná porota hodnotila nejen jejich přirozenost, ale i techniku aplikace, správnou volbu řas, přesnost, tvarování oka a mnohá další kritéria…

WORLD OF BEAUT & SPA 2015 WORLD OF BEAUT & SPA 2015 WORLD OF BEAUT & SPA 2015 WORLD OF BEAUT & SPA 2015 WORLD OF BEAUT & SPA 2015 WORLD OF BEAUT & SPA 2015 WORLD OF BEAUT & SPA 2015 WORLD OF BEAUT & SPA 2015 WORLD OF BEAUT & SPA 2015
hr

 

25. září 2014

Ve čtvrtek 25. 9. 2014 jsem se zúčastnila semináře na téma Trendové líčení + účesy a aplikace kamufláže s kosmetikou ARTDECO.
Štěpánka Podroužková, pochází z Vlašimi a již 11 let pořádá v rámci veletrhu World of Beauty Spa soutěž ve foto make-upu.
Štěpánka získala v roce 2002:
1. místo v make-upu ČR
1. místo v Duseldorfu
Zajímavé pracovní příležitosti pro TV NOVA, TV PRIMA, porotkyně u nás i na Slovensku na mistrovství v make-upu.
Maskerský kurz u Petra Fadrhonse.

Trendové líčení + účesy a aplikace kamufláže s kosmetikou ARTDECO Trendové líčení + účesy a aplikace kamufláže s kosmetikou ARTDECO Trendové líčení + účesy a aplikace kamufláže s kosmetikou ARTDECO Trendové líčení + účesy a aplikace kamufláže s kosmetikou ARTDECO Trendové líčení + účesy a aplikace kamufláže s kosmetikou ARTDECO
hr

 

Malování na obličej

Ve čtvrtek 7. 8. 2014 v našem studiu In proběhl seminář facepaitingu s Denisou Duksovou Pýchovou.

Denisa se stala 5. 4. 2013 Absolutním vítězem Nail Art Trophy ČR a získala 1. Místo X. ročníku mistrovství ČR v Body Art 2013. Příprava na MS Body Art a Nail Art Munchen 26.-27. 10. 2013. Má mezinárodní rozhodcovské zkoušky IT

V roce 2012: 1. Místo World Nail Art Trophy Munchen, 1. Místo Nail Art Trophy ČR, 2. Místo Body Art téma Mucha, Mezinárodní rozhodcovské zkoužky RU, Mezinárodní rozhodcovské zkoužky IT

hr

 

26. června 2014

Byli jsme osloveny paní ředitelkou a přijeli jsme do Hartvíkovic ve čtvrtek 26.6.2014 zpříjemnit odpoledne dětem z místní školky a školy k ukončení školního roku facepaitingem.

hr

 

17. 9. 2013

Navštívila jsem odborný seminář na novinku přicházejícího trendu celebrit jako jsou Kim Kardashian, Jennifer Lopez nebo Heidi Klum - trend pravých přírodních řas ve vzdělávacím zařízení Beauty Store Professional. Jde o velmi jemné přírodní řasy ze srsti norka sibiřského, které jsou charakteristické neskutečnou lehkostí.

Trend pravých přírodních řas Zdenča při semináři školící centrum beauty store professional řasy a obočí před úpravou částečné zahuštěné obočí a prodloužené horní a spodní řasy kompletní obočí až do konce 100% přírodní řasy ze srsti norka sibiřského prohuštěné obočí, prodloužené řasy řasy jsou ultra lehké pro naprosto přirozený vzhled přírodní řasy pro dokonalý finální efekt Trend pravých přírodních řas
hr

 

Svatební veletrh na Vysočině

V pátek 8. 2. 2013 a v sobotu 9. 2. 2013 se konal Svatební salon Vysočina na hotelu Vivaldi v Rančířově u Jihlavy. Nabrali jsme inspiraci pro nevěsty 2013, na které se těšíme a i sami jsme se účastnili veletrhu.

Svatební veletrh na Vysočině Svatební veletrh na Vysočině Svatební veletrh na Vysočině Svatební veletrh na Vysočině Svatební veletrh na Vysočině
hr

 

7. 11. 2012

V Praze ve vzdělávacím centru Instituto Internacional de Cosmetología (I.I.C.), jsem ve středu 7. 11. 2012 absolvovala seminář na rozšíření kosmetických služeb pro vás a to o Ošetření rukou teplým parafínem. Kurz vedla Miroslava Buchlová, která je technoložkou pro značku Thuya, má rozsáhlou profesionální praxi jako nehtová designérka, kosmetička, vizážistka a barvová poradkyně. Teplý parafín je jedno z nejpříjemnějších a nejoblíbenějších ošetření pokožky rukou. Odstraní odlupující se a odumřelé části pokožky, krásně ruce uvolní, zjemní a zvláční. Pokožka je příjemně prohřátá, vyživená a prokrvená. Ruce jsou po ošetření hedvábně jemné a hladké. Pravidelnou aplikací dosáhneme i zpevnění nehtů. Kromě estetického účinku přináší prohřátí rukou teplým parafínem také blahodárný účinek na celou nervovou soustavu. Dochází též k uvolnění bolestivých kloubů a ztuhlého zápěstí. Přijďte vyzkoušet.

školící centrum odborných seminářů lektorka si vybrala Zdenču jako modelku aplikace peelingu seminář Ošetření rukou teplým parafínem aplikace bambuckého másla ponoření ruky a vrstvení parafínu seminář Ošetření rukou teplým parafínem hotový parafínový zábal ve froté rukavici ruce jsou po ošetření hedvábně jemné a hladké seminář Ošetření rukou teplým parafínem
hr

 

29. 10. 2012

V Praze 29. 10. 2012 jsem obdržela diplom od Primavery Andorrany za ůčast na semináři Depilace cukrovou pastou. Cukrová pasta je 100% přírodní látka, nemá žádné vedlejší účinky a nezpůsobuje alergické reakce.
VÝHODY:
• Depilace cukrovou pastou je velmi šetrná. Proto se s ní mohou depilovat i citlivé oblasti jako podpaží, třísla a u mužů např. hrudník.
• Při dlouhodobém používání této metody depilace zjistíte, že dorůstající chloupky jsou mnohem řidší, jemnější a celkově se výrazně sníží jejich množství.
• Běžná aplikace tohoto unikátního produktu ve formě cukrové pasty nejen spolehlivě a šetrně odstraní chloupky, ale také odumřelé buňky z povrchu pokožky, čímž ji zanechá hladší, čistší a jemnější.
• Metoda je vhodná pro ženy i muže.

Depilace cukrovou pastou
hr

 

2.–3. 3. 2012

Studio In – kosmetička Zdeňka Palánová a její prezentace za Studio na 2. ročníku svatebního salonu Vysočiny v Hotelu Vivaldi u Rančírova ve dnech 2. 3. a 3. 3. 2012. Svatební líčení nevěst a společenské líčení veřejnosti dekorativní kosmetikou Stage Line probíhalo v plném proudu po celé dva dny.Ukázka svatebního líčení na modelce. Ukázka svatebního líčení na modelce Markétě.

svatební veletrh svatební veletrh svatební veletrh svatební veletrh svatební veletrh
hr

 

Napsali o nás
Napsali o nás Napsali o nás Napsali o nás Napsali o nás Napsali o nás Napsali o nás
hr

 

1. 11. 2011

V úterý 1. 11. 2011 jsem úspěšně absolvovala kurz RELAXAČNÍ MASÁŽ ZAD v Praze v Institutu internacional de cosmetología.

RELAXAČNÍ MASÁŽ ZAD
hr

 

12. 10. 2011

Ve středu 12. 10. 2011 celý náš tým Studia In absolvoval vzdělávací kurz na téma BARVOVÁ TYPOLOGIE. Jeho náplní bylo praktické otypování dle barvové typologie (jaro, léto, podzim, zima). Určení konkrétních barev, které vám sluší. Úkázka kombinování barev. Vše pod odborným dohledem lektory Kateřiny Vitákové ze vzdělávacího centra ACZ.

BARVOVÁ TYPOLOGIE
hr

 

16. 8. 2011

Dne 16. 8. 2011 jsem se zúčastnila semináře v Praze v I.C.C. školícím centru Primavery na téma depilace voskem a ošetření rukou teplým parafínem.

seminář Depilace voskem a ošetření rukou teplým parafínem
hr

 

22. 6. 2011

Dne 22. 6. 2011 jsem navštívila v hotelu Gustav Mahler v Jihlavě OPEN DAY firmy Heitland a Petre. Firma prezentovala nové výrobky, k vidění byly ukázky zimního, liftingového ošetření, masáž hlavy a ukázka přístroje ultra lift.

OPEN DAY firmy Heitland a Petre OPEN DAY firmy Heitland a Petre OPEN DAY firmy Heitland a Petre
hr

 

8. 6. 2011

Dne 8. 6. 2011 jsem se zúčastnila semináře na téma Plastické operace víček a drobných kožních defektů v obličeji pod vedením PharmDr. Tomáše Hubíka. Přednášela MUDr. Věra Čtvrtečková, MUDr. Ivana Vybíralová.

seminář Plastické operace víček a drobných kožních defektů v obličeji
hr

 

Líčení nevěsty jinak a lépe

10. listopadu 2010 jsem v Praze úspěšně absolvovala kurz Svatebního líčení pod vedením Káji Pavlíčka – jednoho z nejzkušenějších a nejznámějších českých vizážistů a stylistů.

Kája Pavlíček pracoval například jako hlavní vizážista značky Yves Saint Laurent. Poté přijal nabídku funkce hlavního vizážisty a školitele pro značku Christian Dior Česká republika.

Certifikát Líčení nevěsty jinak a lépe

V současné době patří mezi nejúspěšnější české odborníky přes styling a vizáž. Má za sebou více než 50 módních přehlídek, a to např. pro takové značky, jako jsou Bruno Banani, Gin Tonic, Morgan a mnoho dalších.

Často se jako porotce a odborník účastní nejrůznějších soutěží krásy a zároveň spolupracuje s různými kosmetickými a kadeřnickými salony, reklamními agenturami a časopisy.

 

Rychlý dotaz

STUDIO IN © 2010–2016  |  webmaster