facebook
instagram
Free WIFI
Lyoness
Lavazza

Kosmetika

REMODELLIN BILOGICAL 30+, 50+
životně důležitý elixír pro zralou pleť

REMODELLIN BILOGICALREMODELLIN BILOGICALhr

 

GRAPEVINE LINE THERAPY
mikroemulzní přírodní řada na bázi BIOaktivních ingrediencí

GRAPEVINE LINE THERAPY

Seznamte se s novinkou na našem trhu – speciální vinnou řadou kosmetiky For Life & Madaga, obsahující unikátní účinnou složku δ-Viniferin. Vinná réva a vinný olej získaný moderními technologiemi jsou novodobým trendem v kosmetické péči. Blahodárné účinky vína, tak budete moci vyzkoušet na vlastní kůži.

 

Provádíme nadstandardní kosmetické ošetření českou profesionální kosmetikou For Life Madaga

Tyto kosmetické produkty jsou podle typu účinných látek rozděleny do několika řad:

Řada přírodní a bylinná
Tyto přípravky se Sfingolipidy, Liposomy, Hydrooptimal a Dermaclinic, díky zvýšenému podílu výživných a hydratačních složek jsou doporučovány zákaznicím se zralou pletí nebo s prvotními příznaky dehydratace (tvorba vrásek, vysušování pokožky).

Řada s minerály z Mrtvého moře
Tyto přípravky jsou charakteristické vysokým obsahem minerálů, které jsou schopny dodat pokožce a též ji významně hydratovat.

Kosmetika For Life Madaga není dodávána do běžné obchodní sítě, ale je možno ji zakoupit v kosmetických nebo masážních salonech, kde s touto kosmetikou pracují. Obsah konzervačních látek a vonných složek je minimální. Výsledkem je maximálně účinný kosmetický přípravek se zárukou vysoké snášenlivosti, vhodný pro všechny zákaznice bez rozdílu věku.

Od 19. 3. 2007 jsou inovovány všechny kosmetické produkty této kosmetiky. Co to znamená?

Aby firma FOR LIFE Madaga dosáhla špičkové kvality, maximální účinnosti a šetrnosti přípravků, jsou tyto vyráběny za přísných provozních podmínek, pomocí nejmodernější technologie ve sterilním prostředí, bez atmosférického vzduchu. Proto od března roku 2007 přišla se zcela novým konceptem „natural innovation“. Nejvýznamnější změnou je maximální snížení či úplné vyloučení potenciálních alergenů (jsou to konservační látky a parfemace) a nahrazení původních syntetických olejů za nové přírodní oleje. Tyto nové přípravky lze nyní právem zařadit do kategorie selektivní přírodní kosmetiky.

Zdenča při líčení nevěstyprofesionální stíny k líčeníKosmetikaRecepce kosmetikaKosmetikaKosmetikaLíčení nevěsty..PracujemeSvatební Make-upLíčení ve svatební denSvatební líčeníPracujemeKosmetikaKosmetikaKosmetika
Rychlý dotaz

STUDIO IN © 2010–2016  |  webmaster