facebook
instagram
Free WIFI
Lyoness
Lavazza

Prodej vlasové kosmetiky

Německá firma WELLA je jedním z největších specializovaných výrobců značkové vlasové kosmetiky ve světě. Společnost se zaměřuje na výrobky značkové vlasové kosmetiky vyšší až nejvyšší kvality. WELLA plně respektuje nejmodernější ekologická a zdravotní hlediska. Výrobky vlasové kosmetiky WELLA jsou již tradičně spojovány s krásou, temperamentem a přirozeností. Profesionální řady výrobků představují dokonalý systém komplexní péče o všechny typy vlasů. Pravidelným používáním přípravků se vlasy stávají celkově zdravější a díky stylingu také stále upravenými.

Nechte se rozmazlovat špičkovou vlasovou kosmetikou od značky WELLA PROFESSIONAL :)
Prvním krokem ke zdravým vlasům je výběr pečujících výrobků pro daný typ vlasů. S jeho určením Vám rádi pomůžeme!

Druhým krokem je správný výběr stylingového přípravku pro snadnou úpravu a tvarování vlasů. Jedině vlasy, které dostanou individuální péči se dají lehce upravovat a jejich tvar drží. Vlasy se díky jejich pravidelnému používání dostanou do vynikající kondice, jsou silné a úžasně tvarovatelné.

Přípravky, které používáme, lze zakoupit v našem kadeřnickém studiu

Nabízíme nepřeberné množství textur a stupňů fixace z řady High Hair, které umožní libovolné tvarování vlasů. Výsledkem je perfektní účes plný flexibility, módnosti a švihu.

Profesionální přípravky zakoupené v salonu se vám mohou zdát drahé. Možná jste nevěděli, že vám vydrží až třikrát déle než maloobchodní a výsledný efekt je u profesionálních výrobku nesrovnatelně lepší. Nepodceňujte proto výběr šamponů, regenerátorů ani stylingových přípravků.

Ani na muže jsme nezapomněli…

Profesionální řada Sp Just Men s atraktivní pánskou parfemací a elegantním obalem je speciálně vytvořená pro mužskou pokožku hlavy. Máme pečující a stylingové přípravky pro módní i klasické mužské účesy.

Luxusní péče na míru s řadou System Professional

Nová SP služba nabízená v našem salonu je speciálně navržena tak, aby podpořila individuální přístup ke každému klientovovi. Jedná se o kompletní péči o jeho vlasy a pokožku hlavy.

 

SP SMOOTHEN LINE

Pro silné a nepoddajné vlasy

Exkluzivně vyvinuté pro dodání naprosté a hladké dokonalosti. Jedinečné spojení vědy a krásy. Receptury s naším speciálním kašmírovým komplexem, obsahujícím kašmírový extrakt a avokádový olej, odstraňují zacuchání a krepatost a dostávají vlasy pod perfektní kontrolu. Vyhlazují strukturu vlasů naprosto bez kompromisů. »»»

SP HYDRATE LINE

Pro suché vlasy

Vzhled a pocit z dehydrovaných vlasů je plně změněn, vlasy jsou výjimečně zdravé, hebké, hladké a zářivé. Speciálně vyvinuto podle našich nejvyspělejších standardů. Zvláštní Active Moisture Komplex obsahuje glycerin, D-Panthenol a glukózu pro dlouhotrvající hydrataci bez zatížení a optimální ochranu před vysušením. »»»

SP REPAIR LINE

Pro poškozené vlasy

Vaše na míru šité řešení pro vylepšenou regeneraci vlasů. Speciální RNP-formule (Repair, Nourish, Protect) obsahuje kapalný keratin, který dokáže vyhladit strukturu vlasů a obnovuje jejich odolnost. »»»

SP VOLUMIZE LINE

Pro jemné vlasy

SP recept, jak dodat vašim vlasům více síly a objemu. Pouze náš vylepšený Creatonic kombinuje sofistikované objemové složky, které stabilizují jemné vlasy zevnitř a zesilují je, přičemž vytvářejí úžasné nové rozměry lehkého objemu bez nadměrného zatížení. »»»

SP COLOR SAVE LINE

Pro barvené vlasy

Váš předpis na tu nejlepší ochranu barvy proti blednutí a dlouhotrvající brilantnost odstínu se znatelně trvalejšími výsledky. »»»

SP SHINE DEFINE LINE

Pro lesk vlasů

S touto exluzivní řadou získají vlasy hladký povrch pro extrémní odrazivost světla a lesk bez chybičky. Vyzbrojena sofistikovaným vědeckým základem tato řada díky exluzivnímu tri komplexu používá technologii rozdílných složek, speciálně vybraných pro každý přípravek. »»»

SP CLEAR SCALP LINE

Zbaví pokožku hlavy lupů

Tento systém šetrně a účinně odstraňuje lupy a brání jejich opětovné tvorbě, zanechává vlasy a pokožku hlavy v optimální kondici. V této skupině byl použit unikátní Anti-Dandruff komplex, který umožňuje ten nejefektivnější účinek v boji proti lupům (exkluzivně v ošetření Shampeeling). »»»

SP BALANCE SCALP LINE

Pro vaši citlivou pokožku hlavy

Tato řada dermatologicky testovaná na zvláště citlivé pokožce dodává dokonale jemnou, zklidňující péči a ochranu pokožce hlavy a optimální rovnováhu s kontrolovanou pH hodnotou. S exkluzivním Dermacalm komplexem, který šetrně pečuje o citlivou pokožku. »»»

SP STYLING

Zpevnění – Lesk – Ochrana před volnými radikály

Proč SP STYLING?
Zpevnění: polymery, které podporují pevnost, dodají účesu stabilitu
Lesk: silikonové oleje dodávají vlasům intenzivní lesk, propůjčují vlasům vitalitu a pohyb
Ochrana před volnými radikály: vlasy chrání proti stárnutí, obsahují anti-oxidant, vitamín E, ten posiluje buňky »»»

Nová letní řada SP SUN

Nová letní řada SP SUN

SP SUN CONCENTRATE – každodenní ochrana
UV ochrana během dne, chrání barvu před vymýváním
SP SUN UV SPRAY – aplikace před a během slunění
Chrání vlasy před intenzivními UV paprsky
AFTER SUN SHAMPOO – aplikace po slunění
Regenerace a obnova vlhkosti vlasů, odstraňuje zbytky opalovacích přípravků, soli, chlorované vody
AFTER SUN CONDITIONER
Hydratuje vlasy, chrání je před vysušením, umožňuje snadnou rozčesatelnost
AFTER SUN FLUID
Hydratuje vlasy a pokožku celého těla, dlouhotrvající zvlhčení po slunění (až 10 hod.)


Rychlý dotaz

 
Vaše objednávka

Stačí vyplnit váš e-mail nebo telefon, a my se vám ozveme až bude vaše objednávka připravena k vyzvednutí.


STUDIO IN © 2010–2016  |  webmaster