facebook
instagram
Free WIFI
Lyoness
Lavazza

Brazilský keratin

Brazilský keratin dobývá svět
Brazilský keratin

Brazilský keratin byl poprvé vyvinut v Brazílii, odtud pochází také jeho obecný název. Velmi rychle dobyl Latinskou a Střední Ameriku a naprosto uchvátil Ameriku Severní (především USA a Kanadu). V současnosti úspěšně dobývá Evropu a pochopitelně také Českou republiku. A víte proč? Jednoduše proto, že Brazilský keratin je zákazníky žádán. Tento produkt si získal svoji enormní oblibu proto, že žádný jiný produkt na světě vám vlasy neošetří na tak dlouho a v tak vysoké kvalitě. Brazilský keratin lze aplikovat u všech typů vlasů, včetně chemicky ošetřených, například barvením či melírováním. Čím jsou vlasy víc zničené, tím většího efektu se dosáhne. Čím je vlas narušenější, tím hlouběji totiž proniká Brazilský keratin do vlasového stvolu a tím větší je výsledný efekt.

Brazilský keratin je přírodní narovnání a ozdravení vlasů

Brazilský keratin je produkt ošetřující vlasy na bázi přírodního keratinu, kolagenu, kokosu a čokolády, který se fixuje do vlasů teplem. Ošetření vydrží 2-4 měsíce. Brazilský keratin vrací vlasům zdraví, hebkost, lesk a vitalitu. Brazilský keratin Hair Go Straight je čistě přírodní produkt ošetřující vlasy na bázi přírodního keratinu, kolagenu a kokosu a čokolády. Dodává vlasům zpět zdraví, hebkost, lesk a sílu. Keratin je protein, který je hlavní složkou kůže, vlasů a nehtů. Brazilský keratin – keratinová léčba je proces, který nejen uzdravuje vlasy, ale zároveň uhladí vlnité a porézní vlasy a to až na několik měsíců.

Brazilský keratin kromě tvarování vlasů také vlasy extrémně regeneruje a chrání před škodlivými vlivy jako jsou:

Brazilský keratin lze aplikovat u všech typů vlasů, včetně chemicky ošetřených, ať již barvením nebo melírováním. Větší efekt lze samozřejmě pozorovat na více zničených vlasech. Čím je vlas narušenější, tím hlouběji proniká brazilský keratin do vlasového stvolu. Keratin dodá vlasům lesk, hladkost a zdravý vzhled. Doba potřebná k úpravě vlasů se zkrátí. Brazilský keratin se během 2–4 měsíců z vlasů postupně vymývá. Jeho životnost se podpoří speciální řadou šampónů a kondicionérů s obsahem hydrolyzovaného keratinu.

Doba aplikace trvá 1,5 až 4 hodiny v závislosti na délce a hustotě vlasů. Výsledky jsou viditelné okamžitě. Doba potřebná k úpravě vlasů se aplikací velmi sníží, v některých případech stačí vlasy umýt a jít. Toto ošetření obnovuje odolnost vlasů. Déšť nebo pot už nebudou mít vliv na váš účes. Keratin se z vlasů postupně vymývá mytím vlasů. Vlasy se nelámou a dorůstají do požadované délky. Brazilský keratin byl vyvinut v Brazílii a je k dostání po USA a dalších trzích v Severní a Latinské Americe, ve Francii a nyní i v České republice.

Výhody brazilského keratinu Hair Go Straight:

Typ vlasůSpotřeba KeratinuOrientační cena
Krátké vlasy0–50 ml2 600 Kč
Polodlouhé vlasy50–70 ml3 400 Kč
Dlouhé vlasy70–90 ml4 200 Kč
Extrémně dlouhé nebo husté vlasy90–150 ml5 500 Kč

Ceny jsou orientační dle spotřeby.

Ke každé aplikaci od nás dostanete kompletní péči domů.

Například přirozeně vlnitý světlý vlas pojme keratinového roztoku více než přirozeně hnědý lehce zvlněný vlas.

Spotřebu roztoku brazilského keratinu ovlivňuje zejména:

Pro koho je brazilský keratin určen?

Brazilský keratin je určen pro všechny, kteří chtějí mít:

Je tedy určen převážně pro:

Nedoporučuje se aplikovat u:

umyté vlasyvlasy během prácevlasy po kompletní prácipohled z pravého bokuboční pohledpřipravené na aplikaci keratinuvlasy po aplikaci brazilského keratinupo prvním umytí a vyžehlením vlasůvlasy se ošetřují speciální kosmetikoušampon s keratinovým regeneračním systémem a kondicionér s hydrolyzátem
Rychlý dotaz

STUDIO IN © 2010–2016  |  webmaster